Trvalé laserové epilace

Trvalé laserové odstranění chloupků

Laserová epilace patří k nejpopulárnějčším estetickým aplikacím. Současná laserová technologie multidiodového laseru LightSheer je to nejlepší, co jsme pro Vás mohli připravit.

Lasery LightSheer pracují na předních pracovištích u nás i ve světě a tomuto segmentu dominují. Zákrok je prováděn přikládáním aplikační koncovky, která má teplotu přibližně 5 st.C, takže klient během zákroku cítí příjemný chladivý pocit v místě zákroku provázený laserovými pulsy, které vnímá jako drobná štípnutí v místě zákroku.

Princip působení

Složitá věda, která je za jednoduchým výsledkem v podobě trvalého odstranění chloupků v místě aplikace, vyvinula laser speciální vlnové délky ( barvy ), který se v kůži vychytává právě v cibulkách chloupků a nechává okolní kůži a tkáň nedotčenou.

Laserová energie se při setkání se s cibulkou chloupku změní na energii tepelnou, ta chloupek spálí a denaturuje okolní epitelární buňky, které chloupek vyživovaly. Tím zanikne i tato struktura a chloupek nemá znovu z čeho vyrůst.
Tento princip epilačního laseru LightSheer je celosvětově certifikován a patentován a jako jeden ze dvou laserů na světě zaručuje trvalý výsledek na široké škále barvy chloupků.
Epilujeme všechny lokality, které Vás jen mohou napadnout…

 


K Nemocnici 2305
Kladno 272 01
I. Všeobecná poliklinika Kladno spol. s r.o.
vchod C - 2. patro

724 727 064

 

312 243 209