Gelové laserové rejuvenační masky

Biostimulační laser s patentovanou technologií dvou barev záření: červené a modré, doplněn aktivními gelovými maskami velmi příznivě ovlivňuje hydrataci a regeneraci pokožky.

Aktivní esence speciálního gelu aktivované laserovým světlem:

  • dokáží v kůži vyvolat žádoucí chemické reakce spojené s rychlejším metabolismem a regenerací buněk pokožky.
  • rychleji se též odbourávají škodlivé, tzv. volné radikály.
  • intenzita regenerace se dá přirovnat k podstoupení několikahodinového kvalitního kosmetického ošetření spojeného s dostatečným spánkovým režimem.
  • látky obsažené v gelové masce potlačují tvorbu kožního mazu, hydratují a zklidňují projevy akné.

Čas strávený na soft laseru Vám vrátí Vaše pleť mladším a zdravějším vzhledem.

Účinný doplněk portfolia našich zákroků – výkonný terapeutický laser s červeným a modrým laserovým paprskem. Délka aplikace cca 20 minut. Speciální laserové gelové masky mají výrazné efekty protizánětlivé, protiaknózní a regenerační.

Aplikace biostimulačních laserových gelových masek je velice příjemná, bezbolestná, relaxační. Pokožka po aplikaci laseru není zarudlá . Jako vhodnou kombinací k našemu programu Metropole. Soft laser má výrazné hojivé účinky vhodné pro aplikaci na pooperační jizvy a rány obecně.

Laserová gelová maska ANTI-AKNÉ.

Aktivní gelová maska pro léčbu akné pomocí laseru s červeným a modrým paprskem.
Laserová gelová maska ANTI-AGEING

Je podkladem pro vyhlazení a vypnutí pleti s pomocí laseru. Doporučujeme pro pleť, která potřebuje zregenerovat a posílit. Aktivní látky obsažené v gelové masce udržují v pokožce vodu, zajišťují transport živin a výměnu látek, které pleť dokonale vypínají a působí proti vráskám. Doporučujeme opakované aplikace v rozmezí jednoho týdne, které zesílí účinek speciálních složek laserového gelu. Též velmi vhodnou je kombinace s IPL – intenzivním pulsním světlem.

Laserová gelová maska MOISTURIZING

Je podkladem pro dokonalou regeneraci a hydrataci pleti s pomocí laseru. Aktivní látky obsažené v gelové masce udržují v pokožce vysoký stupeň hydratace, mořské minerály, řasy a proteiny napomáhají regeneračním procesům.
Jak to funguje?

„Po aplikaci gelové masky na pleť a působením laserového záření dochází k přeměně hydrogenuhličitanových anionů obsažených v gelu na volný oxid uhličitý. Ten způsobuje výrazný regenerační efekt, hloubkové pročištění pleti, markantní vypnutí pleti, vysokou hydrataci pleti, hojení a podstatné zlepšení zánětlivých procesů, snížení svalového napětí, které je příčinou tvorby vrásek.“

 

 


K Nemocnici 2305
Kladno 272 01
I. Všeobecná poliklinika Kladno spol. s r.o.
vchod C - 2. patro

724 727 064

 

312 243 209