Laserové a estetické centrum

Nabízíme komplexní služby...

Frakční laser

Frakční laser je směle možné nazvat největším pokrokem v péči o pleť v posledních letech. Na škále změn před a po aplikaci ho řadíme k razantním metodám, avšak zachovává si všechny výhody neinvazivních metod: zákrok je klienty dobře tolerován, není třeba anestezie ( pouze krém EMLA ), vedlejší nepříznivé jevy, jako začervenání pleti, mizí během prvních dní po zákroku. Navíc je možné (po konzultaci s lékařem) bezprostředně aplikovat make-up.

Princip působení

Frakční laser pokryje kůži jemnou sítí miniaturních bodů, kterými do podkoží pronikne laserová energie tzv. CO2 ultrapulsního laseru. Ta se v hlubokých strukturách kůže přemění na tepelnou energii, která remodeluje kolagen a tak zajistí efektivní a přirozené omlazení pokožky. Účinek CO2 frakčního laseru je i povrchový a dokáže sjednotit barvu pleti, odstranit pigmentové skvrny, zatáhnout drobné žilky a zmenšit póry. Ideální sezónou frakčního laseru je období od podzimu do jara.

Porada odborného dermatologa

Konzultací i zákrokem Vás provede odborný korektivní dermatolog. Záleží-li Vám na tom, aby změna oproti původnímu stavu Vašeho obličeje byla rychlá a na první pohled viditelná, pak by mohl být právě frakční CO2 laser Vaší volbou.

Frakční laser se s výhodou využívá i k ošetření jizev po akne, hyperpigmentací ev klasických jizev a strií. To lidé chtějí také.

Frakční laser je možné aplikovat s výplňovými materiál i s chemickým peelingem s výrazným omlazením pleti ( pigmentace, akne, dysseborhoea ).

 

 


K Nemocnici 2305
Kladno 272 01
I. Všeobecná poliklinika Kladno spol. s r.o.
vchod C - 2. patro

724 727 064

 

312 243 209